Služby

Poskytujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby nejrůznějšího zaměření. Spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli a překladatelské zakázky provádíme podle nejpřísnějších mezinárodních pravidel.

Specializujeme se na doučování angličtiny pro děti na základních a středních školách. Využíváme odborné zázemí jak našich expertů z řad profesionálních tlumočníků a překladatelů, tak talentovaných studentů středních a vysokých škol. Během lockdownů škol, které přicházely ve vlnách od jara 2020, jsme si vybudovali velmi efektivní metodiku práce s dětmi. Pomáháme jak úplným začátečníkům, tak […]

Podílíme se na řešení domácích a mezinárodních projektů zaměřených na vzdělávání učitelů jazyků, sdílení nejlepší praxe při výuce jazyků u žáků se specifickými potřebami a na vydávání odborných publikací.

Pořádáme akce s jazykovou tematikou pro odbornou i laickou veřejnost, jako jsou kurzy a školení pro učitele jazyků, překladatele a tlumočníky nebo konference a semináře na aktuální témata a se zajímavými hosty.

© 2017 Společnost pro jazyky